Kontakt

Biuletyn Informacji Publicznej

Platforma zakupowa


Opolskie Centrum Edukacji

45-315 Opole, ul. Głogowska 27

kontakt@oce.opolskie.pl

Skrytka ESP – ePUAP: /rzpwe/SkrytkaESP

(mimo zmiany nazwy Jednostki, adres w ePUAP pozostał dotychczasowy)

Adres do e-Doręczeń:AE:PL-11438-77807-EVATC-35

www.oce.opolskie.pl

tel.: +48 77 404 75 30

fax: + 48 77 455 29 79

NIP: 754 312 55 19

REGON: 365 183 911


Kontakt RCRE

Kontakt PBW


  • 45-315 Opole, ul. Głogowska 27,

    tel.: +48774579895,  774579897
  • 45-067 Opole, ul. Dubois 36,

    tel.: +48774432800,
  • 45-062 Opole, ul. Kościuszki 14
    tel.: +48774536692, 774541240
  • ul.Tadeusz Kościuszki 10
    tel.: 77 427 00 31
    48-300 Nysa
  • ul. Ofiar Katynia 25
    tel.: 77 416-34-75
    49-300 Brzeg
  • ul. Piastowska 20
    tel.: 77 482-37-97
    47-200 Kędzierzyn-Koźle
  • ul. K. Miarki 2
    tel. 77 418 16 98
    46-200 Kluczbork
  • 46-053 Niwki, ul. Wiejska 17

    tel.: +48774219629

 

Dyrekcja

Podolak Ireneusz
Dyrektor OCE
i.podolak@oce.opolskie.pl 774047531
Bartłomiej Piechaczek
wicedyrektor ds. administracji
b.piechaczek@oce.opolskie.pl 774047531
Franczak Hanna
wicedyrektor ds. edukacji
h.franczak@oce.opolskie.pl 774047531 506526324
Rippel Rafał
wicedyrektor ds. bibliotecznych
r.rippel@oce.opolskie.pl 774536692 602452948
Rożniatowski Stanisław
wicedyrektor ds. projektów
s.rozniatowski@oce.opolskie.pl 774047531 600344621

Sekretariat

Kowal Barbara b.kowal@oce.opolskie.pl 774047531

Dział Administracyjno – Gospodarczy

Twardochleb Izabela – kierownik i.twardochleb@oce.opolskie.pl 774047538
Lubieniecka Grażyna
inspektor BHP
g.lubieniecka@oce.opolskie.pl 774047536

Dział Księgowości

Kolbusz Grażyna – główny księgowy g.kolbusz@oce.opolskie.pl 774047565
Kowalczyk Ewelina e.kowalczyk@oce.opolskie.pl 774047568
Podsada Sabina s.podsada@oce.opolskie.pl 774047567
Serwa Agnieszka a.serwa@oce.opolskie.pl 774047566
Zimoch Małgorzata m.zimoch@oce.opolskie.pl 774047566

Kadry

Kijak Ewa e.kijak@oce.opolskie.pl 774047569

Ośrodek Szkoleniowy w Niwkach

Czyrnia Adela – kierownik a.czyrnia@oce.opolskie.pl 774219629
Słowik Agnieszka a.slowik@oce.opolskie.pl 774219629

FEO Projekt 5.7 Kompetentne i kreatywne kształcenie ogólne

Owczarek Jakub – kierownik j.owczarek@oce.opolskie.pl 774047579
Wlazło Marek m.wlazlo@oce.opolskie.pl 774047578

FEO Projekt 5.9 Opolskie szkolnictwo zawodowe

Nocoń Anna – kierownik a.nocon@oce.opolskie.pl 774047547 883 611 261
Błaszkiewicz Weronika w.blaszkiewicz@oce.opolskie.pl 774047546(105)
Cichy Waldemar w.cichy@oce.opolskie.pl 774047573
Gajda Tobiasz t.gajda@oce.opolskie.pl 774047546(114)
Kornel Robert r.kornel@oce.opolskie.pl 774047546(110) 608 757 564
Łukaszewicz Aleksandra a.lukaszewicz@oce.opolskie.pl 774047548
Sinicki Maciej m.sinicki@oce.opolskie.pl 774047548
Więdłocha Nicola n.wiedlocha@oce.opolskie.pl 774047559
Wojtuś Janusz j.wojtus@oce.opolskie.pl 774047546(107) 606 124 667

Inwestycja A3.1.1 KPO „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie”

Anna Tęgosik a.tegosik@oce.opolskie.pl 774047546 663 439 298
Mazurkiewicz Adrianna a.mazurkiewicz@oce.opolskie.pl 774432841

Specjalista ds. organizacji form szkoleniowych

Podolak Mariola m.podolak@oce.opolskie.pl 774047594 694 689 080

Zespół ds. informatycznych

Nowak Artur – kierownik a.nowak@oce.opolskie.pl 774047540
Sielchanowicz Krzysztof k.sielchanowicz@oce.opolskie.pl 774047541
Kubacki Mikołaj m.kubacki@oce.opolskie.pl 774047543
Błoch Tomasz t.bloch@oce.opolskie.pl 774047544

Zespół ds. przygotowania i opracowania projektów

Głąbik Agnieszka a.glabik@oce.opolskie.pl 774047554
Tkacz Iwona i.tkacz@oce.opolskie.pl 774047590

Zespół ds. zamówień publicznych

Kulon Marta – kierownik m.kulon@oce.opolskie.pl 774047539
Pater Bogusława b.pater@oce.opolskie.pl 774047537