Kadra RZPWE

Dyrekcja

Tomczak Lesław ltomczak@rzpwe.opolskie.pl 774047531 602 358 849
Franczak Hanna hfranczak@rzpwe.opolskie.pl 774047531 506 526 324
Rippel Rafał rrippel@rzpwe.opolskie.pl 774536692 602 452 948
Rożniatowski Stanisław stan@rzpwe.opolskie.pl 774047531 600 344 621

Sekretariat

Kowal Barbara bkowal@rzpwe.opolskie.pl 774047531

Dział Administracyjno – Gospodarczy

Fojtar Andrzej – kierownik afojtar@rzpwe.opolskie.pl 774047594
Lubieniecka Grażyna glubieniecka@rzpwe.opolskie.pl 774047536

Dział Księgowości

Kolbusz Grażyna – kierownik gkolbusz@rzpwe.opolskie.pl 774047565
Gibka Bogusława bgibka@rcre.opolskie.pl 774047553
Kowalczyk Ewelina ekowalczyk@rzpwe.opolskie.pl 774047568
Niezbrzycka Krystyna kniezbrzycka@rzpwe.opolskie.pl 774047566
Pawlaczyk Maria mpawlaczyk@rzpwe.opolskie.pl 774047568
Łaniusz Anna alaniusz@rcre.opolskie.pl 774047553

Kadry

Kluge Krystyna kkluge@rzpwe.opolskie.pl 774047569

Menadżer ds. zasobów edukacyjnych

Królikowska Agnieszka akrolikowska@rzpwe.opolskie.pl 774432868 604 574 999

Ośrodek Szkoleniowy w Niwkach

Czyrnia Adela – kierownik aczyrnia@rzpwe.opolskie.pl 774219629
Klyk Joanna jklyk@rzpwe.opolskie.pl 774219629

Projekt 3.2 „Sztuczna Inteligencja  II”

Podolak Ireneusz – kierownik ipodolak@rcre.opolskie.pl 774047579 604 574 999
Kumor Joanna jkumor@rzpwe.opolskie.pl 774047554

Projekt 5.1 „H2O dla BIO”

Królikowska Agnieszka – kierownik akrolikowska@rzpwe.opolskie.pl 774432868 505 127 886

Projekt 9.2.2 “Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy”

Piechaczek Bartłomiej – kierownik bpiechaczek@rcre.opolskie.pl 774047547 723 446 069
Biel Mieczysław mbiel@rcre.opolskie.pl 774047546 608 869 204
Błaszkiewicz Weronika wblaszkiewicz@rzpwe.opolskie.pl 774047546 883 721 041
Maciuszek Anna 883 611 253
Kornel Robert rkornel@rcre.opolskie.pl 774047568 608 757 564
Nocoń Anna anocon@rcre.opolskie.pl 774047548 883 611 261
Wojtuś Janusz jwojtus@rzpwe.opolskie.pl 774047546 606 124 667

Projekt 9.2.2-3 „Kształcenie zawodowe dla rynku pracy – 3”

Weiss Marcin mweiss@rzpwe.opolskie.pl 774047589 603 761 294

Specjalista ds. organizacji form szkoleniowych

Twardochleb Izabela itwardochleb@rzpwe.opolskie.pl 774047538

Zespół ds. informatycznych

Nowak Artur – kierownik anowak@rzpwe.opolskie.pl 774047540 791 402 019
Sielchanowicz Krzysztof ksielchanowicz@rzpwe.opolskie.pl 774047541
Stokłosa Tomasz tstoklosa@rcre.opolskie.pl 774047542

Zespół ds. opracowania projektów edukacyjnych

Kijak Ewa – kierownik ekijak@rzpwe.opolskie.pl 774047554
Głąbik Agnieszka aglabik@rzpwe.opolskie.pl 774047554
Kumor Joanna jkumor@rzpwe.opolskie.pl 774047554
Tkacz Iwona itkacz@rzpwe.opolskie.pl 774047590

Zespół ds. zamówień publicznych

Kulon Marta – kierownik mkulon@rzpwe.opolskie.pl 774047537
Pater Bogusława bpater@rzpwe.opolskie.pl 774047539
Pieroń Mariola mpieron@rzpwe.opolskie.pl 774047537