Kadra RZPWE

Dyrekcja

Tomczak Lesław ltomczak@rzpwe.opolskie.pl 774047531 602 358 849
Franczak Hanna hfranczak@rzpwe.opolskie.pl 774047531 506 526 324
Rippel Rafał rrippel@rzpwe.opolskie.pl 774536692 602 452 948
Rożniatowski Stanisław stan@rzpwe.opolskie.pl 774047531 600 344 621

Sekretariat

Kowal Barbara bkowal@rzpwe.opolskie.pl 774047531

Dział Administracyjno – Gospodarczy

Fojtar Andrzej – kierownik afojtar@rzpwe.opolskie.pl 774047594
Lubieniecka Grażyna glubieniecka@rzpwe.opolskie.pl 774047536

Dział Księgowości

Kolbusz Grażyna – kierownik gkolbusz@rzpwe.opolskie.pl 774047565
Gibka Bogusława bgibka@rcre.opolskie.pl 774047553
Kowalczyk Ewelina ekowalczyk@rzpwe.opolskie.pl 774047568
Pawlaczyk Maria mpawlaczyk@rzpwe.opolskie.pl 774047568
Zimoch Małgorzata mzimoch@rzpwe.opolskie.pl 774047566

Kadry

Kluge Krystyna kkluge@rzpwe.opolskie.pl 774047569
Kijak Ewa ekijak@rzpwe.opolskie.pl 774047569

Menadżer ds. zasobów edukacyjnych

Królikowska Agnieszka akrolikowska@rzpwe.opolskie.pl 774432868 505 127 886

Ośrodek Szkoleniowy w Niwkach

Czyrnia Adela – kierownik aczyrnia@rzpwe.opolskie.pl 774219629
Klyk Joanna jklyk@rzpwe.opolskie.pl 774219629

Projekt 3.2 „Sztuczna Inteligencja  II”

Podolak Ireneusz – kierownik ipodolak@rcre.opolskie.pl 774047579 604 574 999
Telesz Monika mtelesz@rzpwe.opolskie.pl

Projekt 5.1 „H2O dla BIO”

Królikowska Agnieszka – kierownik akrolikowska@rzpwe.opolskie.pl 774432868 505 127 886

Projekt 9.2.1 “Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy”

Piechaczek Bartłomiej – kierownik bpiechaczek@rcre.opolskie.pl 774047547 723 446 069
Biel Mieczysław mbiel@rcre.opolskie.pl 774047546 608 869 204
Błaszkiewicz Weronika wblaszkiewicz@rzpwe.opolskie.pl 774047546 883 721 041
Maciuszek Anna akaliciak@rzpwe.opolskie.pl 774047559 883 611 253
Kornel Robert rkornel@rcre.opolskie.pl 774047568 608 757 564
Nocoń Anna anocon@rcre.opolskie.pl 774047548 883 611 261
Wojtuś Janusz jwojtus@rzpwe.opolskie.pl 774047546 606 124 667
Sura Katarzyna ksura@rzpwe.opolskie.pl
Natkański Krzysztof knatkanski@rzpwe.opolskie.pl
Chrobak Maksi mchrobak@rzpwe.opolskie.pl
Wolak Damian dwolak@rzpwe.opolskie.pl
Podolak Mariola mpodolak@rzpwe.opolskie.pl
Pieroń Mariola mpieron@rzpwe.opolskie.pl

Projekt 9.2.2-3 „Kształcenie zawodowe dla rynku pracy – 3”

Weiss Marcin mweiss@rzpwe.opolskie.pl 774047589 603 761 294

Specjalista ds. organizacji form szkoleniowych

Twardochleb Izabela itwardochleb@rzpwe.opolskie.pl 774047538

Zespół ds. informatycznych

Nowak Artur – kierownik anowak@rzpwe.opolskie.pl 774047540
Sielchanowicz Krzysztof ksielchanowicz@rzpwe.opolskie.pl 774047541
Stokłosa Tomasz tstoklosa@rcre.opolskie.pl 774047542 797 946 198
Mikołaj Kubacki mkubacki@rzpwe.opolskie.pl 791 402 019
Tomasz Błoch tbloch@rzpwe.opolskie.pl

Zespół ds. opracowania projektów edukacyjnych

Tkacz Iwona itkacz@rzpwe.opolskie.pl 774047590
Mikołaj Kubacki mkubacki@rzpwe.opolskie.pl 791 402 019
Głąbik Agnieszka aglabik@rzpwe.opolskie.pl 774047554
Telesz Monika mtelesz@rzpwe.opolskie.pl 774047554
Bieniek Izabela ibieniek@rzpwe.opolskie.pl

Zespół ds. zamówień publicznych

Kulon Marta – kierownik mkulon@rzpwe.opolskie.pl 774047537
Pater Bogusława bpater@rzpwe.opolskie.pl 774047539