Kadra RZPWE

 

Dyrekcja

Piechaczek Bartłomiej bpiechaczek@rzpwe.opolskie.pl 774047531
Franczak Hanna hfranczak@rzpwe.opolskie.pl 774047531 506 526 324
Rippel Rafał rrippel@rzpwe.opolskie.pl 774536692 602 452 948
Rożniatowski Stanisław stan@rzpwe.opolskie.pl 774047531 600 344 621

Sekretariat

Kowal Barbara bkowal@rzpwe.opolskie.pl 774047531

Dział Administracyjno – Gospodarczy

Twardochleb Izabela – kierownik itwardochleb@rzpwe.opolskie.pl 774047538
Lubieniecka Grażyna glubieniecka@rzpwe.opolskie.pl 774047536

Dział Księgowości

Kolbusz Grażyna – kierownik gkolbusz@rzpwe.opolskie.pl 774047565
Kowalczyk Ewelina ekowalczyk@rzpwe.opolskie.pl 774047568
Pawlaczyk Maria mpawlaczyk@rzpwe.opolskie.pl 774047568
Zimoch Małgorzata mzimoch@rzpwe.opolskie.pl 774047566
Agnieszka Serwa aserwa@rzpwe.opolskie.pl 774047566

Kadry

Kijak Ewa ekijak@rzpwe.opolskie.pl 774047569

Menadżer ds. zasobów edukacyjnych

Królikowska Agnieszka akrolikowska@rzpwe.opolskie.pl 774432868 505 127 886

Ośrodek Szkoleniowy w Niwkach

Czyrnia Adela – kierownik aczyrnia@rzpwe.opolskie.pl 774219629
Klyk Joanna jklyk@rzpwe.opolskie.pl 774219629

Projekt 5.1 „H2O dla BIO”

Królikowska Agnieszka – kierownik akrolikowska@rzpwe.opolskie.pl 774432868 505 127 886

Projekt 9.2.1 “Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy”

Nocoń Anna anocon@rcre.opolskie.pl 774047548 883 611 261
Biel Mieczysław mbiel@rcre.opolskie.pl 774047546 608 869 204
Błaszkiewicz Weronika wblaszkiewicz@rzpwe.opolskie.pl 774047546 883 721 041
Maciuszek Anna akaliciak@rzpwe.opolskie.pl 774047559 883 611 253
Kornel Robert rkornel@rcre.opolskie.pl 774047568 608 757 564
Wojtuś Janusz jwojtus@rzpwe.opolskie.pl 774047546 606 124 667
Marek Wlazło mwlazlo@rzpwe.opolskie.pl 774047578

Projekt pn: „Szkolenia i doradztwo dla opolskiej kadry edukacji włączającej

Renata Laskowska – kierownik rlaskowska@rcre.opolskie.pl 774047557 504537889
Weiss Marcin mweiss@rzpwe.opolskie.pl 774047589 603761294
Wojciech Błaszczyk wblaszczyk@rcre.opolskie.pl 774047570

Specjalista ds. organizacji form szkoleniowych

Podolak Mariola mpodolak@rzpwe.opolskie.pl 774047594

Zespół ds. informatycznych

Nowak Artur – kierownik anowak@rzpwe.opolskie.pl 774047540
Sielchanowicz Krzysztof ksielchanowicz@rzpwe.opolskie.pl 774047541
Mikołaj Kubacki mkubacki@rzpwe.opolskie.pl 774047543 791 402 019
Tomasz Błoch tbloch@rzpwe.opolskie.pl 774047544 797 946 198

Zespół ds. opracowania projektów edukacyjnych

Tkacz Iwona itkacz@rzpwe.opolskie.pl 774047590
Głąbik Agnieszka aglabik@rzpwe.opolskie.pl 774047554
Telesz-Stolc Monika mtelesz@rzpwe.opolskie.pl 774047554

Zespół ds. zamówień publicznych

Kulon Marta – kierownik mkulon@rzpwe.opolskie.pl 774047537
Pater Bogusława bpater@rzpwe.opolskie.pl 774047539